Automata gyártósor üzemeltetőt keresünk építőipari gyárunkba

Teljes munkaidő Styrotex a Építőipar, ingatlan E-Mail Munka
  • Megosztás:

Állás Részletek

  • Karrierszint Nincs
  • Tapasztalat 2 év
  • Végzettségek nincs

Munkaköri Leírás

Tudod milyen érzés, amikor a kezed alatt működik egy egész gyártósor?
Na mi tudjuk, és meg akarjuk mutatni neked. És ha bebizonyítod, hogy jól csinálod, és rád bízhatjuk, akkor egész nap csinálhatod nálunk, kiemelkedő fizetésért, egy gyönyörűen kiépített és modern gyárban, egy profi és tapasztalt csapattal.

Miről van szó?

A legújabb debreceni gyárunkba keressük új csapattagunkat frissen érkezett automata gyártósorunk profi irányításához és üzemeltetéséhez.

Hogyan képzeld el?

Láss magad előtt egy építőipari gyártósori berendezést, ami rengeteg apró szenzor és érzékelő segítségével képes milliméter pontossággal a legbonyolultabb építőipari anyagok gyártására.
Ehhez keressük azt a szerencsés kiválasztottat, aki szeretné irányítani és üzemeltetni fogja ezt a gyártósort, elsőként.

Milyen feladatokat fog ez jelenteni?

1. Betanítást kapsz
Első körben mindent pontosan betanítunk neked. Addig fogjuk mutatni, amíg minden tökéletesen világos lesz számodra.
Betanítás után a legfőbb feladataid lesznek:
2. a gyártás felügyelete
3. a gyártósori folyamatok szoftveres felügyelete és irányítása
4. képesnek kell majd lenned a technológiai sor rendszerszintű felügyeletére
5. a folyamatok beállításaira
6. menet közben fellépő hibák feltárására

Mit fogunk keresni benned?( azaz az alapvető elvárásaink)

● angol nyelvismeret
● ismered a pneumatikus és vezérlő rendszereket és már dolgoztál velük
● nagyon erős technikai vénával rendelkezel
● jó kezed és agyad van a finommechanikai folyamatokhoz
● imádod a szoftvereket és úgy általában a számítógépes technológiákat
● nem ijedsz meg ha egy géppel kell beszélgetni egész nap
● ismered az építőipari folyamatokat, vagy ha nem, akkor meg akarod ismerni
● jól kommunikálsz, és szeretsz csapatban dolgozni
● örülünk minden technikai, műszaki végzettségnek, de anélkül is felveszünk, ha azt fogjuk látni, hogy a kezedben és a fejedben van a technika és a képesség, hogy helyt állj.

Helyszín:
● Debrecen

Fizetés és munkaidő:

  • Teljes bejelentett állás, jó fizetésért, amit személyesen fogunk veled egyeztetni

Mi fog történni miután jelentkezel?

Miután elküldted a jelentkezésedet 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot.
Telefonon egyeztetünk veled és ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor megbeszélünk egy személyes találkozót.
Ha a személyes találkozó is jól sikerül, és megegyeztünk mindenben, akkor elindul a közös munka:-).
Az egész maximum 2 hét alatt le is folyik.

Nagyon várunk, gyere!

Elvárt készségek