Eladó – Shop Assistant

Teljes munkaidő Sportnetwork a Értékesítés, kereskedelem E-Mail Munka
  • Megosztás:

Állás Részletek

  • Végzettségek nincs

Munkaköri Leírás

Vonz a kereskedelem, fejlesztenéd magad, mint értékesítő? Szívesen, dolgoznál egy nagy márkával? Ráadásul szereted a sportokat és a teljesítményt? Akkor ez a TE lehetőséged.

Hallottál már az Adidas névről? Na jó vicceltünk. Naná, hogy hallottál. Volt már Adidas ruhád? Vagy szeretnél? Kíváncsi vagy, hogy mitől lett ilyen nagy név az Adidas? Most mindezt kipróbálhatod, és megtanulhatod, mert bolti értékesítői állást hirdetünk Adidas boltjainkban

Milyen feladataid lesznek?

Az Aréna Mall és a Pólus Centerben lévő üzletbe keresünk lelkes eladókat.
Ha magadénak érzed az alábbi elvárásokat, várjuk jelentkezésedet!

-jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő képesség
-állóképesség
-pozitív gondolkodás
-együttműködési képesség, csapatmunka
-kereskedelemben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

-kiemelt bérezés járvány alatt is
-képzések, oktatások, szakmai felkészítés
-munkaruházat
-személyzeti vásárlás
-jó hangulatú, együttműködő csapat

Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

    • Angol – Alapfok/társalgási szint

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

  • 1-3 év szakmai tapasztalat eladói munkakörben

Munkavégzés helye:

1087 Budapest, Kerepesi út 9.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek, teljesítmény díjazása

Állások, amelyek még érdekelhetnek