sürgős

Könyvelő állás Zuglóban, csapatmunkára, családbarát környezetbe, versenyképes fizetéssel

Teljes munkaidő Ac- Business connect kft a Pénzügy, könyvelés E-Mail Munka
  • Megosztás:

Állás Részletek

  • Karrierszint Nincs
  • Tapasztalat 2 év
  • Végzettségek Bizonyítvány

Munkaköri Leírás

Jobbat keresel, újat keresel?  Vírusálló munkahelyet keresel?

Gyere hozzánk könyvelni. Mi szeretnénk elégedetté tenni egy családbarát, versenyképes, rugalmas, és támogató állással!

Az Opticont könyvelő irodáról

Szeretjük az Excel-t, a biztonságot és stabilitást.  Aki velünk dolgozik, egy szuper könyvelői rendszert fog tudni használni. Nálunk nincs kicsi piros kockásfüzet, sem old meg valahogy,  hozzáállás. Mindent együtt csapatban végzünk, tiszteljük és megbecsüljük azokat, akik dolgozni akarnak és teljesíteni.

Ha te is ilyen vagy, akkor gyere hozzánk. Tőlünk egy klassz helyet kapsz, jó hangulatot, és ha csörögnek az oviból, hogy beteg a gyerek, vagy ajándékot kell venned az utolsó percben, nálunk megteheted, támogatni fogunk, ha te is támogatsz minket azzal, hogy bízhatunk benned.

Mi várhatsz tőlünk?

  • Támogató vezetés
  • versenyképes fizetés
  • családbarát hangulat
  • szép, tágas és modern irodai környezet
  • változatos ügyfélkör
  • segítő és összetartó csapat
  • egyedi munkakörnyezet
  • digitális adminisztrációs rendszer
  • Egyedi juttatási csomagok

Elvárt készségek