Online marketing asszisztenst keresünk Debrecenbe

Teljes munkaidő Styrotex a Marketing, média, reklám, PR E-Mail Munka
  • Megosztás:

Állás Részletek

  • Karrierszint Egyéb
  • Tapasztalat 2 év
  • Végzettségek nincs

Munkaköri Leírás

Mégis mit lehet online marketingelni egy építőanyag gyárnál? Posztolni? Állítgatni a weboldalt? Google Ads-t, meg Facebook hirdetést csinálni? Reklámgrafikákat szerkeszteni?   Nem butaság ez?

Ha szerinted nem, és érzed magadban az erőt, akkor szeretettel várjuk a fényképes önéletrajzodat,

Online marketing asszisztens pozíciónkba!

A jelentkezéshez kérünk, hogy csatolj egy általad kigondolt és megszerkesztett Thermodam-os facebook reklámot/posztot is.

Mi lesz a feladatod (bár szerintünk már sejted)

A cég online jelenlétének, online marketingjének menedzselése és fejlesztése.

Többek között:

  • facebook oldal kezelése
  • Facebook hirdetések kezelése
  • Instagram hirdetések kezelése
  • Google Ads hirdetések kezelése
  • Facebook bejegyzések, posztok készítése
  • szövegírás ( blog, hírlevél)
  • weboldal alapvető kezelése ( nem rendszergazdát keresünk)
  • hirdetések kreatívjainak elkészítése ( grafikai érzékkel legyél megáldva)

Mit várhatsz tőlünk cserébe?

  • stabil, folyamatosan bővülő, modern cég
  • fiatalos, támogató vezetés
  • érdekes projektek
  • szép munkakörnyezet
  • pontos, korrekt fizetés
  • karrierlehetőségek
  • családias környezet
  • támogató vezetés

Mit fogunk keresni benned?

  • szeress dolgozni
  • legyen online marketinges tapasztalatod
  • legyen Google ads tapasztalatod
  • és social média marketing tapasztalatod is .-)
  • van grafikai érzéked, és szereted is csinálni
  • alapvető grafikai programokat ismered
  • wordpress-t alapszinten ismered
  • csapatjátékos vagy
  • megbízható vagy és hosszútávra keresel munkát
  • Debrecenben vagy a környéken laksz

Miért érdemes szerintünk jelentkezned?

Mert mi egy jó munkahely vagyunk. Szeretjük amit csinálunk. Mindent a két kezünkkel értünk el. Megbecsüljük azt, aki jól dolgozik. És folyamatosan előre tekintünk. Ha akarsz egy ilyen helyen dolgozni, mi örömmel várunk.

Hogyan tudsz jelentkezni?

2 dolgot várunk tőled.

    1. 1 fényképes önéletrajzot
    2. 2 egy általad készített thermodam facebook reklám mintát, ahogyan te csinálnád. Tehát tervezd meg egy építőipari termékünk facebook Ads kreatívját, posztját. Bármi lehet, nincs megkötés, csak úgy készítsd el, mintha utána rögtön kiraknánk a Facebook oldalunkra posztként, vagy facebook hirdetésként.
  1. Ha ezeket elküldted, mi 48 órán belül hívunk, a továbbiak miatt.

Elvárt készségek