Pénzügyi és kommunikációs asszisztenst keresünk társasház kezelő cégünkhöz Budapestre

Teljes munkaidő Digitaljobs a Adminisztráció, irodai munka E-Mail Munka
  • Megosztás:

Állás Részletek

  • Karrierszint Nincs
  • Tapasztalat 2 év
  • Végzettségek nincs

Munkaköri Leírás

Értelmetlen közgyűlések? Pontatlan közösköltség? Elérhetetlen gondnokok? Kétes pénzügyek? Ha te is utálod ezeket, és tudod hogy kell ezt jól csinálni és még  pontos és precíz is vagy, sőt imádod az excelt, és jól kezeled az emberi marhaságokat,

akkor várunk

pénzügyi és kommunikációs asszisztensnek csapatunkba

Most komolyan, te  láttál már olyan társasházkezelőt, ami percre pontosan vezetett mindent, a legmodernebb felhőalapú szoftverekkel dolgozott, pontos volt és precíz, és ráadásul még jófej emberek is dolgoztak nálunk? Képzeld, mi találtunk egyet. Mi vagyunk azok.:-)

Tudjuk, tudjuk, ez csak mese, azt hiszed.

DE NEM.

Ez tényleg egy iszonyű modern, korrekt, és jól működő társasházkezelő cég, aki több mint 100 ingatlant kezel sikeresen, egy szuper jó családi hangulatú csapattal.

És most ide keresnek egy új csapattagot. Ha már idáig elolvastad, túl vagy az első körön 🙂

Kit is keresünk?

Téged keresünk, ha már tudod legbelül, hogy te  vagy az a férfi vagy női  kollégánk aki velünk együtt fogja:

  • fogadni és kezelni ügyfeleink hívását és áldott kéréseit
  • kommunikálni ticketing rendszerünkkel a tulajdonosokkal alvállalkozóinkkal
  • menedzselni a javításokat ( mi a fene van már?…)
  • boxolni a biztosítókkal
  • 100 féle igazolást  készíteni, ha kérik
  • kivonatokat, bankot ellenőrizni, utalásokat előkészíteni
  • adatokat rendszerezni, ( hogy mindig hasznos információk legyenek)
  • pályáztatást előkészíteni
  • tulajdonos menedzsment”, azaz rávenni a tulajdonosokat, hogy jöjjenek el, amikor muszáj
  • társasházi közgyűlések előkészítése ( na erről inkább személyesen :-))
  • leveleket, körleveleket, plakátokat készíteni

Mit fogunk keresni benned?

Elsősorban egy szuper csapattagot nagyon hosszútávra.

Ezenkívűl:

  • magas informatikai jártasságot irodai szoftverek használatában pl. adatbáziskezelés, dokumentumhasználat ( szinte ninsc olyan funkció, amit még nem használtál :-))
  • ügyfélkezelési tapasztalatod van, azaz jól kezeled az embereket, és bírod is
  • adminisztratív területen szerzett minimum két éves tapasztalattal rendelkezel
  • alapból nyugodt vagy és kiegyensúlyozott
  • jó  a stressz- és konfliktuskezelő képességed ( tudod, emberekkel dolgozunk 🙂
  • precíz és szabálykövető vagy
  • van egy alapos emberismereted ( ha nincs nálunk lesz az biztos:-) )

Mit várhatsz tőlünk?

  • egy  tényleg profi, fejlődésre nyitott, modern szemléletű, és dinamikusan fejlődő céget
  • rendes, jó fizetést, azaz versenyképes pénzt adunk az élethez
  • rugalmas, családias  hangulató csapat és közeg
  • és büszkék vagyunk rá, hogy cégkultúránk szabálytisztelő, etikus, és  magas szinten törvénykövető minden területen

A jelentkezés folyamata

Elküldöd a jelentkezésedet, önéletrajzzal együtt. Mi 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot. Telefonon egyeztetünk, majd személyesen is találkozunk. És ha mindkettőnknek szimpatikusak vagyunk, akkor hajrá. Elkezdünk együtt dolgozni. Az egész akár 1 hét alatt lezajlik. Persze ha köt az előző munkahelyed, azt is szívesen megvárjuk.

Elvárt készségek