sürgős

Üzletvezető helyettes Adidas boltba

Teljes munkaidő Sportnetwork a Értékesítés, kereskedelem E-Mail Munka
  • Megosztás:

Állás Részletek

  • Végzettségek nincs

Munkaköri Leírás

letoltes

Megbízható és tapasztalt üzletvezető helyettes kollégánkat keresünk az Aréna Adidas Store boltunkba

Fontos! Kérlek vedd figyelembe, mielőtt jelentkezel az állásra:

Boltvezetői vagy kereskedelmi vezetői tapasztalattal rendelkező, tapasztalt boltvezetőt keresünk, aki volt már hasonló munkakörbe, és most újat, jobbat, mást keres.

Unalmas, és lepattant boltvezetői állást keresel, ahol soha nem történik semmi? Akkor ne is olvasd tovább!

Elképzelted már, hogy milyen érzés, ha nap mint nap az egyik legdögösebb világmárka prémium boltját vezetni? Napról napra többet tudni az Adidas technológiáról, kiszolgálni a vevőket, vezetni egy igazi csapatot? Az ország egyetlen Stadium Flagship boltját vezetni? Amit még az Adidas is mutogat másoknak? Na itt az idő, hogy abbahagyd a képzelgést, és valóra váltsd a vágyad, mert üzletvezetőnket keressük.

Mit fogsz csinálni

  • Te fogod vezetni az üzletet, felváltva a vezetőddel
  • kiszolgálod a vevőket
  • részt veszel az Adidas hivatalos képzésein
  • Nyitod és zárod a boltot ha kell
  • Statisztikákat készítesz a forgalomról,
  • Megtervezed a bolt napjait
  • kiosztod a feladatokat az embereknek
  • Ügyelsz a rendre és tisztaságra
  • Kommunikálsz a vezetőséggel
  • Képviseled az Adidas értékeit az emberek előtt
  • Motiválsz, csapatot építesz

Egyszóval viszed a boltot a hátadon, mi meg cserébe jó fizetést, csapatot, és hátteret adunk hozz. Win-win nem?

Amit mi adunk neked

  • Az ország egyik legszebb, és legdögösebb Flagship Adidas boltjában fogsz dolgozni
  • Egy klassz csapatot adunk alád
  • Adidas csapatruhát
  • jó fizetést, amivel elégedett leszel
  • 8 órás bejelentett munkát jó fizetéssel + még teljesítményarányos jutalékot is .
  • Kedvezményes vásárlási lehetőséget az Adidas termékekre
  • Támogató vezetést
  • családias légkört
  • szakmai képzéseket
  • nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Adidas Tréningeket
  • Teljes, 8 órás bejelentett munkaviszony

Hogyan fogsz dolgozni?

  • Váltott műszakokban, 4-5 nap munka utána pihenőnapok

Fizetés?

Megegyezés szerint. Amit tudnod kell, hogy egy percet sem voltunk zárva a vírus alatt, és a téli időszakban sem fogunk.

Olyan üzletvezetőhelyettes jelentkezését várjuk, akinek tényelg fontos, hogy jó helyen dolgozzzon, aki szeretné jól csinálni a munkáját, és pontosan tudja, hogy ha jól megy a cégnek az neki is jót jelent .-)

Mi az, ami biztosan nem lesz nálunk?

  • kötelező túlóra
  • fizetetlen napok
  • Unalom

Hogyan néz ki a jelentkezés folyamata?

  1. Miután elküldted az online jelentkezési lapot, 2 napon belül telefonon hívni fogunk
  2. Ha a telefonos beszélgetés után mindkettőnknek szimpatikusak vagyunk, jöhet a személyes találkozó.
  3. A személyes találkozón megnézed élőben a boltokat, és megbeszéljük a részleteket – hogyan fogsz dolgozni, fizetés, egyéni igények stb. – és ha itt is mindketten elégedettek vagyunk, akkor már csak az adminisztráció van hátra és indulhat a közös munka.
  4. Hivatalosan is állományba veszünk, és kezdődik a munkád. Bekerültél a csapatba.

Szóval megvan benend a tűz, hogy vezesd Európa egyik vezető Flagship Adidas boltját?

Akkor ne habozz, jelentkezz, és mi keresni fogunk!

Állások, amelyek még érdekelhetnek